Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відправила на доопрацювання нову редакцію Бюджетного кодексу.

0 12

Верховна Рада України не змогла подолати вето Президента України на закон №2709 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”. За подолання вето проголосували 195 депутатів з 434 зареєстрованих в залі. Перед цим парламентарії не підтримали жодної поправки глави держави до зазначеного закону. Разом з тим, парламентарії 228 голосами змогли відправити цей закон на доопрацювання в тридцятиденний термін.

Нагадаємо, 23 червня ц.р. ВР прийняла закон №2709 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”. Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансфертних взаємин між державним та більш ніж 12 тис. місцевих бюджетів. 20 липня Президент Віктор Ющенко застосував право вето до цього закону.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар