Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відмовилася збільшити термін повернення валютної виручки з 90 до 180 днів.

0 19

Верховна Рада України відхилила законопроект №5378 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи)”. За ухвалення законопроекту у другому читанні проголосували 43 депутати з 429 зареєстрованих в залі.

Законопроектом, зокрема, пропонувалося:

– збільшити термін повернення валютної виручки з 90 до 180 днів;

– уточнити норму закону “Про оподаткування прибутку підприємств” щодо нерозповсюдження порядку, який встановлює особливості формування резервів банками та небанківськими установами, на компанії з управління активами;

– з метою надання підтримки банку, що потребує фінансового оздоровлення, передбачити право Національного банку України надавати кредити рефінансування без забезпечення заставою, здійснювати пролонгацію договорів про надання таких кредитів та укладати договір про включення кредиту рефінансування до складу субординованого боргу.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар