Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відмовилася визнати втративши чинність закон про колективне сільськогосподарське підприємство.

0 23

Верховна Рада України не підтримала законопроект №2534 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо колективного сільськогосподарського підприємства”. За ухвалення законопроекту в другому читанні проголосували 47 депутатів з 410 зареєстрованих в залі. За направлення проекту закону на повторне друге читання проголосував 41 депутат з 410 зареєстрованих в залі.

Оскільки Конституцією України, Земельним та Цивільним кодексами України колективної форми власності не передбачено, то законопроектом пропонувалося внести зміни до статей Господарського кодексу України, законів України “Про приватизацію державного майна”, “Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі”, які стосуються колективних сільськогосподарських підприємств. Також передбачалося визнати таким, що втратив чинність, закон “Про колективне сільськогосподарське підприємство”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар