Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відмовилася включити до порядку денного законопроект про внесення змін до закону про вибори Президента.

0 30

Верховна Рада України відмовилася включити до порядку денного законопроект про внесення змін до закону про вибори Президента в частині недопущення спотворення волевиявлення виборців.
За включення даного законопроекту до порядку денного проголосували лише 205 народних депутатів з 432 зареєстрованих в сесійному залі.

Законопроект №5509 “Про внесення змін до закону України “Про вибори Президента України” (щодо недопущення спотворення волевиявлення виборців)” був внесений на розгляд парламенту народним депутатом від БЮТ Валерієм Писаренком.

Законопроектом пропонується вдосконалити норми щодо внесення змін до попереднього списку виборців; обмежити права дільничних виборчих комісій під час внесення змін до уточненого списку виборців; покласти на громадян, які звертаються до дільничних виборчих комісії з проханням проголосувати за місцем свого перебування, обов’язок одночасно з відповідною письмовою заявою подавати визначений законом документ, що підтверджує неможливість прибути до приміщення для голосування за станом здоров’я; встановити, що скарги, які надійшли до виборчих комісій у день голосування, розглядаються не пізніш, ніж наступного дня після дня голосування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар