Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відмовилася направити В.Ющенку депутатський запит про внесення на розгляд парламенту подання на звільнення В.Стельмаха.

0 16
Верховна Рада України відмовилася направити Президентові України Віктору Ющенку депутатський запит з пропозицією внести на розгляд парламенту подання на звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України. За підтримку запиту, ініційованого рядом депутатів, зокрема парламентарієм від блоку “Наша Україна – Народна самооборона” Юрієм Кармазіним і депутатом від Блоку Юлії Тимошенко Володимиром Яворівським, проголосували 164 депутати при 150 необхідних. За спрямування запиту Президентові проголосували 155 парламентаріїв при 226 необхідних. За підтримку і спрямування запиту не голосувала фракція Партії регіонів. 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар