Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відмовилася направити В.Ющенку депутатський запит про внесення на розгляд парламенту подання на звільнення В.Стельмаха.

16
Верховна Рада України відмовилася направити Президентові України Віктору Ющенку депутатський запит з пропозицією внести на розгляд парламенту подання на звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України. За підтримку запиту, ініційованого рядом депутатів, зокрема парламентарієм від блоку “Наша Україна – Народна самооборона” Юрієм Кармазіним і депутатом від Блоку Юлії Тимошенко Володимиром Яворівським, проголосували 164 депутати при 150 необхідних. За спрямування запиту Президентові проголосували 155 парламентаріїв при 226 необхідних. За підтримку і спрямування запиту не голосувала фракція Партії регіонів. 

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии