Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект щодо запровадження нарахування штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

0 20

Верховна Рада України відхилила проект закону №3573 “Про внесення змін до деяких законів України” щодо запровадження нарахування штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. За прийняття законопроекту у першому читанні проголосували 19 народних депутатів з 427 присутніх у сесійній залі, за відправлення законопроекту на повторне перше читання – 41 з 427.

Проектом закону передбачалось внесення змін до законів України “Про дорожній рух” та “Про міліцію” в частині запровадження нарахування штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі встановлення відповідного порядку їх нарахування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар