Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект щодо встановлення мінімальної частки зарплати у структурі собівартості продукції.

0 15

Верховна Рада України не прийняла у першому читанні №1172 “Про внесення змін до деяких законів України” щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції. За прийняття законопроекту проголосували 49 народних депутатів з 445 присутніх в сесійному залі: від Партії регіонів – 0, від Блоку Юлії Тимошенко – 2, від “Наший України – Народної самооборони” – 0, від Комуністичної партії – 27, від Блоку Литвина – 20, позафракційних – 0.

Проектом пропонувалося законодавчо визначити мінімальну частку заробітної плати в структурі собівартості продукції на рівні, не нижчому за 30%. На сьогоднішній день частка фонду оплати праці в структурі собівартості продукції більшості українських підприємств становить близько 12%. В той же час за стандартами промислово розвинених країн ця частка сягає 35%.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар