Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект щодо порушення справ у господарському суді за позовними заявами певних категорій фізосіб.

0 16

Верховна Рада України відхилила законопроект №2424 “Про внесення змін до статті 2 Господарського процесуального кодексу України (щодо порушення справ у господарському суді за позовними заявами певних категорій фізичних осіб)”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 218 депутатів при 226 необхідних.

Проектом пропонувалося внести зміни до зазначеного кодексу, включивши до переліку осіб, за позовними заявами яких господарський суд порушує справу, фізичних осіб, які звертаються до господарського суду за захистом своїх прав та охоронюваних законом інтересів у спорах, що виникають з корпоративних правовідносин та в інших випадках, передбачених законодавчими актами України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар