Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про запровадження відкритих списків кандидатів у депутати на місцевих виборах.

0 36

Верховна Рада України відхилила законопроект №1458 “Про внесення змін до деяких законів України щодо виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та міських голів (щодо особливостей формування територіальних виборчих комісій, упровадження відкритих списків кандидатів у депутати Верховної Ради АРК та місцевих рад)”. За ухвалення законопроекту проголосували 173 депутати з 436 зареєстрованих в залі. За направлення проекту закону на повторне перше читання проголосували 188 парламентаріїв.

Законопроектом пропонувалися зміни виборчої системи, що застосовується під час виборів депутатів ВР АРК та на тих місцевих виборах, що відбуваються нині за пропорційною виборчою системою. Зокрема, проектом було передбачено: запровадження відкритих списків, що дозволить виборцю проголосувати як за увесь список, так і за конкретних кандидатів включених до виборчого списку місцевої організації політичної партії (блоку); новий порядок формування територіальних виборчих комісій; збільшення прохідного бар’єру для політичних партій (блоків) з 3% до 7%; нові принципи визначення результатів виборів депутатів, а також низку інших нововведень.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар