Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти.

0 11

Верховна Рада України відхилила законопроект №5252 “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 75 депутатів з 407 зареєстрованих в залі.

У законопроекті пропонувалося змінити терміни здобуття повної середньої освіти, зокрема,  у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів – з 12 років на 10 років, у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня – з 4 років на 3 роки, у загальноосвітніх навчальних закладах ІІІ ступеня – з 3 років на 2 роки, а також уточнити терміни перебування у дошкільних навчальних закладах (яслях-садках) – до 7 років та встановити початок навчання у середній загальноосвітній школі з 7 років.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар