Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про посилення відповідальності покупців об’єктів приватизації

0 16

Верховна Рада України відхилила законопроект №4275 “Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо відповідальності покупців об’єктів приватизації”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 139 депутатів з 422 зареєстрованих в залі.

Запропоновані проектом зміни були спрямовані на підвищення відповідальності покупців об’єктів приватизації за дотримання взятих на себе зобов’язань при купівлі відповідних об’єктів. Зокрема, встановлювалося обов’язкове включення до договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації зобов’язань покупця щодо виконання ним умов колективного договору (угоди), своєчасної та в повному обсязі сплати податків і обов’язкових платежів. Термін дії визначених зобов’язань, порядок здійснення контролю за їх дотриманням мав визначатися Кабінетом міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар