Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про податок на нерухомість.

0 14

Верховна Рада України відхилила законопроект №2113 “Про податок на нерухоме майно (нерухомість)”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 159 депутатів з 379 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонувалося запровадити податок на нерухоме майно (нерухомість) фізичних і юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, передбачений законом “Про систему оподаткування”. Планувалося, що податок буде утримуватись з усіх видів нерухомого майна, що перебуває у власності зазначених осіб на території України за виключенням землі. Ставки податку планувалося встановити у відсотках від прожиткового мінімуму, встановленого на початок року за один м кв. сукупного розміру оподатковуваного майна, що належить зазначеним особам. Законопроект передбачав справляння податку із загального сукупного розміру нерухомого майна, що становить 300 і більше м кв.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар