Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про подання платниками податку копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних.

0 18

Верховна Рада України відхилила законопроект №1482 “Про внесення змін до закону України “Про податок на додану вартість” (щодо подання платниками податку копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних)”. За відповідне рішення проголосували 216 депутатів з 410 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонувалося зобов’язати  платників податку надавати органам податкової служби  копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді (якщо обсяг оподатковуваних операцій  за 12 місяців більше 1 млн грн) та в документальному  вигляді, якщо обсяг оподатковуваних операцій  менше зазначеного.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар