Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про підвідомчість справ про контрабанду наркотичних засобів

0 10

Верховна Рада України відхилила законопроект №1339 “Про внесення змін до статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України (стосовно підслідності кримінальних справ)”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 26 депутатів з 414 зареєстрованих в залі.

Проектом пропонується внести зміни до статті 112 КПК України щодо встановлення альтернативної підслідності кримінальних справ, порушених за ознаками ст. ст. 201 (контрабанда), 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів), 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, і надання права досудового слідства по цим злочинам тому органу, який порушив справу.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар