Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект про націоналізацію.

0 10

Верховна Рада України відхилила законопроект №1104 “Про повернення майна базових галузей народного господарства, що знаходяться у власності громадян і юридичних осіб, у власність держави (націоналізацію)”. За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 34 депутати з 389 зареєстрованих в залі.

Проект закону визначав основні принципи, порядок та умови націоналізації, органи, що здійснюють націоналізацію, передбачав заходи щодо захисту інтересів власника майна, що націоналізується, встановлював порядок вирішення спірних питань, що виникають у процесі націоналізації.

У проекті була передбачена процедура передачі націоналізованого майна у власність держави, визначені державні органи, відповідальні за збереження та ефективне використання націоналізованого майна.

Проект закону був рамковим і мав стати основою для прийняття в майбутньому законів України про націоналізацію конкретних об’єктів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар