Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила законопроект, згідно з яким було запропоновано позбавити підвищеної пенсії недобросовісних суддів, прокурорів і слідчих

0 17

Верховна Рада відхилила законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав і свобод людини. За законопроект у першому читанні проголосували лише 66 народних депутатів із 364, зареєстрованих у залі засідань (для ухвалення законопроекту необхідні голоси 226 народних депутатів).

Законопроект пропонував доповнити закони України про прокуратуру, про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб, про судоустрій та статус суддів положеннями, згідно з якими особи, пенсія яким була призначена на основі цих норм, втрачають право на її отримання у разі, якщо вступило в силу рішення суду України або рішення міжнародної судової установи, юрисдикцію якого затверджено Україною, а також особам стосовно яких встановлено факт порушення права чи свободи громадянина, закріплені в Конституції Україні в період перебування на посаді.

У законі зазначалося, що в цьому разі пенсія нараховується згідно із законом України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Теги:

Верховна Рада, порушення прав людини, законопроект

Залиште коментар