Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР відхилила закон про жорстокішу відповідальність за хабарництво у владі

0 33

Верховна Рада не змогла подолати вето на закон «Про внесення змін до деяких законів з протидії хабарництву», який посилює відповідальність за хабарництво в органах державної влади, правоохоронних і судових органах. За подолання вето проголосувало 213 депутатів, передають «Українські новини».

Таким чином закон відхилений в цілому.

Цим законом для представників влади, що займають відповідальне і особливо відповідальне становище, за отримання хабара у розмірі 10 тис. доларів і більше передбачалося позбавлення волі на 15 річний термін з конфіскацією майна.

Для суддів, прокурорів і слідчих за такий злочин передбачалося довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Автор законопроекту – народний депутат від фракції блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, 12 червня Президент Віктор Ющенко ветував прийнятий 21 травня Радою закон «Про внесення змін до деяких законів з протидії хабарництву», який посилює відповідальність за хабарництво в органах державної влади, правоохоронних і судових органах.

Президент висловив незгоду з положеннями закону, що встановлюють безальтернативне покарання за хабарництво для суддів, прокурорів і слідчих у вигляді довічного позбавлення волі.

На його думку, таке нововведення суперечить нормам Конституції.

Джерело:

proUA

Залиште коментар