Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР України змінла статтю 19 Закону України “Про кооперацію” (щодо набуття членами кооперативу права власності)

0 15

Закон визначає право власності членів житлово-будівельного (житлового), дачного, гаражного кооперативів у його майні з метою захисту їхніх прав.

Згідно із законом, “член житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного, житлового, дачного, гаражного чи іншого відповідного кооперативу має право володіння і користування, а за згодою кооперативу — і розпоряджання квартирою, дачею, гаражем, іншою будівлею, спорудою або приміщенням кооперативу, якщо він не викупив це майно”. У разі викупу квартири, дачі, гаража, іншої будівлі, споруди або приміщення член житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного, житлового, дачного, гаражного кооперативу чи іншого відповідного кооперативу стає власником цього майна. Передбачено, що положення цієї статті не застосовуються до об‘єктів права власності кооперативів, діяльність яких регулюється спеціальними законами».

Відповідний законопроект зареєстровано за № 2158.

Залиште коментар