Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила зміни до закону про держсистему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні ГМО.

0 28

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до закону “Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів”. За відповідне рішення проголосували 328 депутатів з 430 зпареєстрованих в залі.

Законодавчим актом внесено зміни до чинного закону щодо розмежування повноважень центральних органів виконавчої влади з питань аграрної політики та з питань ветеринарної медицини у сфері регулювання діяльності, пов’язаної з генетично модифікованими організмами.

Необхідність врегулювання цього питання на законодавчому рівні обумовлена зміною статусу Державного департаменту ветеринарної медицини, який виведено зі складу центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики та реорганізовано у центральний орган виконавчої влади з питань ветеринарної медицини з власними повноваженнями.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар