Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект щодо захисту житлових прав дітей-сиріт.

0 18

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №3676 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа”. За відповідне рішення проголосували 293 депутати з 413 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується удосконалити чинне законодавство щодо житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, шляхом уточнення понятійного апарату, процедури постановки на квартирний облік та на соціальний квартирний облік, порядку отримання житла зазначеними дітьми тощо.

Відповідно до законопроекту, “діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім´ях піклувальників, прийомних сім´ях, дитячих будинках сімейного типу, у державних або інших соціальних установах, після досягнення повноліття мають право на позачергове одержання житла і матеріальну допомогу на його упорядження, якщо за висновком медико-соціальної експертизи вони можуть здійснювати самообслуговування і вести самостійний спосіб життя”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар