Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект щодо забезпечення захисту прав дітей.

0 11

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2409 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав дітей”. За відповідне рішення проголосували 378 депутатів з 444 зареєстрованих у залі.

Законопроектом пропонується приведення чинного законодавства України у відповідність до положень міжнародних договорів України щодо забезпечення захисту прав дітей. Зокрема, визначається поняття контакту з дитиною, передбачається доповнення закону України “Про охорону дитинства” переліком запобіжних заходів і гарантій забезпечення виконання рішення суду про реалізацію права дитини на контакт. Цивільний процесуальний кодекс України доповнюється нормами щодо надання дитині додаткових процесуальних прав при розгляді справи та розширення кола осіб, в присутності яких має проводитися допит малолітніх і неповнолітніх свідків. На забезпечення захисту прав дитини спрямовані зміни до Сімейного кодексу України, якими уточнюються умови участі батьків у вихованні дитини.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар