Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект щодо відповідальності за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель.

0 18

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №1267 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель)”. За відповідне рішення проголосували 355 депутатів з 444 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується розмежувати адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель таким чином:

1) закріпити у диспозиції ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення кількість рослин, зокрема 100 рослин снотворного маку чи конопель, за незаконний посів або вирощування яких винна особа притягатиметься до адміністративної відповідальності. Також пропонується збільшити максимальний розмір штрафу, встановленого санкцією зазначеної статті з 88 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2) закріпити у диспозиції ч 1 ст. 310 Кримінального кодексу України кількість рослин, зокрема від 100 до 500 рослин снотворного маку чи конопель, за незаконний посів або вирощування яких винна особа притягатиметься до кримінальної відповідальності. Також пропонується виключити із санкції штраф як альтернативний вид покарання.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар