Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект щодо спільної власності на земельну ділянку.

0 17

Верховна Рада ухвалила законопроект №2697 “Про внесення змін до деяких кодексів України (щодо спільної власності на землю)”. За відповідне рішення проголосували 339 депутатів з 438 зареєстрованих в залі.

Проектом пропонується внести зміни до Земельного та Сімейного кодексів України щодо спільної власності на земельну ділянку, згідно з якими до суб”єктів права спільної власності на землю, крім громадян та юридичних осіб, будуть відноситись держава та територіальні громади; встановлюються порядок поділу земельної ділянки та виділення в натурі частки із спільної часткової власності земельної ділянки, на якій розташовано будівлю співвласників; визначається земельна ділянка, що може належати дружині або чоловіку на праві особистої приватної власності тощо.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар