Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект щодо погодинної оплати праці

0 76

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №3253 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці)”. За відповідне рішення проголосували 303 депутати з 442 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується шляхом внесення змін до закону України “Про оплату праці”, Кодексу законів про працю України та Бюджетного кодексу України створити правові передумови для запровадження погодинної заробітної плати. Зокрема, в Бюджетному кодексі України пропонується передбачити норму щодо обов”язкового визначення у законі про державний бюджет України не лише мінімальної місячної, але і погодинної заробітної плати, що особливо важливо при частковій занятості працівників в умовах економічної кризи і скорочення виробництва.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар