Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про звільнення юросіб – резидентів від сплати податку з дивідендів, які вони отримують від нерезидентів – юросіб.

0 19

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №6222 “Про внесення змін до закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо оподаткування дивідендів)”. За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 430 зареєстрованих в залі.

У законопроекті пропонується звільнити юридичних осіб – резидентів, від сплати податку  з  дивідендів, які вони отримують від нерезидентів – юридичних осіб, які перебувають під їхнім контролем. Зокрема, у цьому випадку юридична особа – резидент має володіти безпосередньо або через більшу кількість  пов’язаних  фізичних  чи юридичних осіб найбільшою часткою (паєм, пакетом акцій) статутного фонду нерезидента або управляти найбільшою кількістю голосів керівного органу нерезидента або володіти часткою (паєм, пакетом акцій), яка становить не менше 20% від статутного фонду нерезидента. Зазначена податкова пільга не поширюється на нерезидентів, що мають офшорний статус.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар