Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про зняття мораторію на отримання заробітної плати у виконавчому провадженні щодо підприємств ПЕК.

0 14

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №4396 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення захисту трудових прав громадян”. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.

Проектом пропонується внести зміни до законів України “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу” та “Про виконавче провадження” з метою забезпечення виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, що належать працівнику у зв”язку із трудовими відносинами, та відновлення порушених прав та інтересів стягувачів у виконавчому провадженні.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар