Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про заборону вилучення реєстрів нотаріальних дій

0 14

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4100 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”. За відповідне рішення проголосували 269 депутатів з 410 зареєстрованих в залі.

У зв´язку з прийняттям закону “Про внесення змін до закону України “Про нотаріат” законодавчим актом пропонується внести відповідні зміни до Кримінального, Кримінально-процесуального, Цивільного кодексів України, законів “Про заставу”, “Про іпотеку”, “Про акціонерні товариства” та деяких інших законодавчих актів України.

Зокрема, КПК пропонується доповнити нормою, згідно з якою “вилучення (виїмка) реєстрів нотаріальних дій та документів, що передані нотаріусу на зберігання в порядку, передбаченому законом, а також печатки нотаріуса не допускається”. Реєстри нотаріальних дій, документи чи печатка нотаріуса можуть бути надані суду за мотивованою постановою суду тільки для огляду і повинні бути повернуті судом негайно після огляду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар