Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про визначення підсудності справ з питань земельних відносин.

0 14

Верховна Рада ухвалила законопроект №1047 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин”. За відповідне рішення проголосували 373 депутати з 440 зареєстрованих у залі.

Проектом пропонується внести до Господарського процесуального, Цивільного процесуального кодексів України та Кодексу адміністративного судочинства України зміни, якими уточнюється підсудність спорів щодо земельних відносин. При цьому встановлюється, що такі спори мають розглядатися виключно за місцезнаходженням об’єктів земельних відносин, якими згідно зі ст. 2 Земельного кодексу України є землі в межах території України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар