Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про введення мораторію на видалення зелених насаджень на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства Києва.

0 21

Верховна Рада України ухвалила законопроект №2393 “Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва”. За відповідне рішення проголосували 354 депутати з 411 зареєстрованих у залі.

Законопроектом пропонується ввести мораторій строком на 5 років на видалення зелених насаджень на наступних об’єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва:

 – у скверах, ботанічних садах, парках, лісопарках, рекреаційних зонах, міських лісах, приміській зеленій зоні;

 – в урочищах зі стрімкими схилами;

 – у зелених насадженнях прибудинкової території;

 – у берегозахисних ділянках та водоохоронних зонах;

 – на островах р. Дніпро в межах території м. Києва.

Згідно із законопроектом, вибіркове видалення окремих зелених насаджень на об’єктах благоустрою зеленого господарства може здійснюватися у разі знесення аварійних дерев чи ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар