Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про введення кримінальної відповідальності за реалізацію неповнолітнім алкогольних напоїв.

0 17

ВР ухвалила законопроект про введення кримінальної відповідальності за реалізацію неповнолітнім алкогольних напоїв.

Верховна Рада України ухвалила законопроект №4784 “Про посилення відповідальності за реалізацію неповнолітнім та незаконну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів”. За відповідне рішення проголосували 316 депутатів з 429 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України статтею, яка передбачає покарання за продаж особам, що не досягли 18 років, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива та значно підвищити штрафи, передбачені Кодексом про адміністративні правопорушення, за продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 21 року, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Так само цим законопроектом передбачається зобов’язати реалізаторів алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюну перевіряти документи осіб на предмет досягнення дозволеного віку та відповідальність закладів торгівлі та громадського харчування за факт продажу у цих закладах неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюну.

Змінами до КК передбачено, що “продаж або безоплатна передача працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування алкогольних чи слабоалкогольних напоїв або пива  особі, яка не досягла 18 років карається штрафом у розмірі від 5 тис. до 10 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян та виправними роботами строком від 3 до 6 місяців. Ті самі дії, вчинені працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування повторно караються позбавленням волі строком від 1 до 2 років”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар