Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про встановлення відповідальності за порушення порядку проведення оцінювання знань.

0 18

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №4241 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів”. За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 444 зареєстрованих у залі.

Поданим законопроектом пропонується законодавчо запровадити в Україні систему зовнішнього незалежного оцінювання рівня здібностей і знань осіб, що бажають здобувати вищу освіту, та встановити дисциплінарну, адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення порядку та правил його проведення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар