Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про встановлення додаткових законодавчих механізмів запобігання випадків подвійного громадянства.

0 17

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №5318 “Про внесення змін до деяких законів України щодо громадянства”. За відповідне рішення проголосували 236 депутатів з 436 зареєстрованих в залі.

Запропоновані у проекті новели передбачають встановлення додаткових законодавчих механізмів запобігання випадків подвійного громадянства, а також обмеження деяких прав громадян України, які одночасно перебувають у громадянстві (підданстві) іншої держави, та/або отримали дозвіл іншої держави на постійне проживання на її території чи оформили документи на виїзд на постійне проживання за межі України.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону “Про громадянство України”, якими, зокрема, встановити обов’язок для осіб, які набули громадянство України за територіальним походженням, осіб, яких прийнято до громадянства або поновлено у громадянстві України, повернути паспорт іноземної держави до уповноважених органів цієї держави. Про повернення паспорта іноземної держави відповідні особи мають повідомити спеціально уповноважений орган виконавчої влади України з питань громадянства або підпорядкований йому орган за місцем проживання чи дипломатичне представництво або консульську установу України за місцем проживання за кордоном.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар