Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про сприяння здійсненню підприємницької діяльності.

0 13

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №4581 “Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності”. За відповідне рішення проголосували 290 депутатів з 430 зареєстрованих в залі.

Проектом пропонується з метою спрощення здійснення підприємницької діяльності знизити вимоги до статутного капіталу господарських товариств до однієї мінімальної заробітної плати.

Крім того, законопроект спрямовано на зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Передбачається скасування ліцензування лише тих видів господарської діяльності, здійснення яких не порушує основних принципів державної політики у сфері ліцензування, не загрожує життю та здоров”ю громадян, навколишньому природному середовищу та безпеці держави.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар