Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про спрощення порядку розгляду питань надання допомоги сім’ям загиблих.

0 22

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №1140 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо спрощення порядку розгляду питань надання допомоги сім’ям загиблих)”. За відповідне рішення проголосували 248 депутатів з 433 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується встановити, що фізична особа при можливості припустити її загибель від певного нещасного випадку внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, може бути оголошена судом померлою невідкладно. При цьому одночасно передбачається, що права родичів таких осіб на їх вимогу захищатимуть органи юридичних осіб разом з профспілковими комітетами, на території яких відбувся цей нещасний випадок.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар