Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про спрощення механізму держреєстрації припинення суб’єктів господарювання.

0 25

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №4286 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання”. За відповідне рішення проголосували 379 депутатів з 434 зареєстрованих в залі.

У законопроекті пропонується запровадити спрощену процедуру реєстрації державним реєстратором припинення суб”єкта господарювання на підставі його власного рішення про це, а також на підставі відповідного судового рішення (крім банкрутства). Крім цього, проектом передбачається завершити процес включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які були зареєстровані до 1 липня 2004 р. та до цього часу не подали державному реєстратору відомості про себе для їх включення до вказаного реєстру.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар