Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про соціальний захист населення, яке проживає в зонах спостереження підприємств з видобування уранових руд.

0 14

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2174 “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає в зонах спостереження підприємств з видобування уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами”. За відповідне рішення проголосували 244 депутати з 444 зареєстрованих у залі.

Законопроект спрямований на підвищення соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження підприємств з видобування уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами. З цією метою вносяться зміни до законів України “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”, “Про електроенергетику”, “Про систему оподаткування”.

Зокрема, пропонується здійснювати фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, з новоствореного спеціального фонду державного бюджету України за рахунок коштів, що надходять від підприємств з видобування та переробки уранових руд, експлуатуючих організацій (операторів) ядерних установок та сховищ для радіоактивних відходів, спеціалізованих підприємств з поводження з радіоактивними відходами, а також підприємств, які здійснюють будівництво таких установок.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар