Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про скорочення фінансових витрат при повторній сплаті податкових зобов’язань.

0 19

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4240 “Про внесення змін до статті 5 закону “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (щодо скорочення фінансових витрат при повторній сплаті податкових зобов’язань)”. За відповідне рішення проголосували 316 депутатів з 414 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується доповнити чинний закон нормами щодо: права платника податку на дострокову сплату суми податкового зобов´язання; виконання платником податку обов´язку сплати податкового зобов´язання (податкового боргу) в гривнях; здійснення сплати податкового зобов´язання готівковими коштами або безготівковим переказом через установи банків; умов виконання або невиконання податкового зобов´язання виконаним (сплаченим).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар