Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про право абонента мобільного зв”язку залишати у користуванні номер при переході від одного оператора до іншого.

0 15

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №3420 “Про внесення змін до закону України “Про телекомунікації” щодо збільшення переліку послуг”. За відповідне рішення проголосував 301 депутат з 427 зареєстрованих у залі.

Законопроект передбачає збільшення переліку та розширення доступу до послуг, які надаються всіма операторами телекомунікацій, зокрема, надання абонентам права залишати у користуванні наданий їм абонентський номер при переході від одного оператора зв”язку до іншого та зобов”язання операторів, які надають послуги рухомого (мобільного) зв”язку надавати послуги національного роумінгу.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар