Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про посилення державних гарантій прав концесіонерів.

0 19

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4674 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів)”. За відповідне рішення проголосували 269 депутатів з 426 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується внести зміни до Земельного кодексу та закону “Про концесії” стосовно посилення державних гарантій прав концесіонерів, що має створити сприятливі умови для об’єднання інтересів держави і бізнесу при укладенні та виконанні відповідних договорів.

Згідно із проектом, “держава гарантує додержання установлених актами законодавства умов для провадження діяльності концесіонерів, пов´язаної з реалізацією концесійних договорів, захист їх прав і законних інтересів”. Передбачено також, що органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи не мають права втручатися в діяльність концесіонерів, пов´язану з реалізацією концесійних договорів, крім випадків, коли таке втручання передбачено законодавством, концесійним договором і здійснюється в межах їх повноважень.

Проектом передбачено, що майнові та фінансові ресурси концесіонерів, які виконують концесійні договори в Україні, не можуть бути примусово вилучені, крім випадків, установлених законом. Зазначені ресурси можуть бути використані лише для здійснення рятівних заходів у разі стихійного лиха, аварії, епідемії та епізоотії. У цьому разі концесіонер має право на компенсацію відповідно до законодавства.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар