Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про посилення боротьби з нелегальною міграцією.

0 20

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №2232 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції”. За відповідне рішення проголосували 230 депутатів з 270 зареєстрованих в залі.

Основною метою внесеного на заміну законопроекту є посилення боротьби з нелегальною міграцією. Зокрема, ним пропонується заборонити в’їзд до України іноземцям та особам без громадянства, які є носіями інфекційної чи іншої небезпечної хвороби або  які  прибули з країни з особливо складною епідеміологічною ситуацією; якщо є факти невиконання ними фінансових зобов’язань перед Україною; якщо вони не мають фінансових можливостей для забезпечення свого перебування в Україні тощо.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар