Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

0 24

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №3224 “Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”. За відповідне рішення проголосували 396 депутатів з 436 зареєстрованих в залі.

Законопроектом затверджується перелік документів дозвільного характеру, які дають право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності та визначаються об”єкти, на які видаються документи дозвільного характеру.

При цьому до вказаного переліку включаються документи дозвільного характеру, необхідність отримання яких передбачена виключно законами України, та застосування яких є економічно виправданими та доцільними.

Проектом встановлюються положення згідно яких забороняється вимагати від суб”єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законом, та які не внесені до переліку.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар