Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про охоронну діяльність.

0 61

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4824 “Про охоронну діяльність”. За відповідне рішення проголосували 275 депутатів з 411 зареєстрованих в залі.

Законопроект спрямований на встановлення правових, організаційних та економічних засад провадження охоронної діяльності суб’єктами господарювання усіх форм власності.

Зокрема, проектом передбачається визначити повноваження суб’єктів охоронної діяльності, гарантії правового та соціального захисту персоналу охорони, прав фізичних і юридичних осіб під час здійснення охоронної діяльності, порядок контролю, а також взаємодію суб’єктів охоронної діяльності з державними органами з галузі охорони правопорядку та боротьби із злочинністю.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар