Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про недопущення зловживань правом на оскарження

0 14

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №6109 “Про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення зловживань правом на оскарження”. За відповідне рішення проголосували 236 депутатів з 418 зареєстрованих в залі. Законопроектом пропонується внести зміни до закону “Про Вищу раду юстиції” та Кодексу адміністративного судочинства України і встановити, що акти Вищої ради юстиції можуть бути оскаржені до Вищого адміністративного суду України. Передбачається також, що рішення цього суду буде остаточним.

Зокрема, чинний Кодекс адміністративного судочинства передбачається доповнити статтею, відповідно до якої адміністративна справа щодо оскарження актів Вищої ради юстиції вирішується протягом розумного строку, але не пізніше одного місяця після відкриття провадження у справі. Крім того, у виняткових випадках з урахуванням особливостей розгляду справи суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більш як на один місяць.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар