Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про наукову і науково-технічну діяльність.

0 14

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №3015 “Про внесення змін до закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо оптимізації структури та напрямів державного фінансування наукової сфери)”. За відповідне рішення проголосували 264 депутати з 445 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується удосконалити систему фінансового забезпечення наукової та науково-технічної діяльності, зокрема, шляхом зміни загального обсягу бюджетного фінансування, порядку здійснення базового та програмно-цільового фінансування, співвідношення між ними тощо.

Так, у новій редакції ч 2 ст. 34 цього закону пропонується встановити, що “держава поступово збільшує обсяг бюджетного фінансування наукової і науково-технічної діяльності до рівня 1,7% валового внутрішнього продукту України”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар