Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила законопроект про надання можливості займатися факторинговими операціями не лише банкам, а й іншим фінустановам.

0 15

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №2638 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо факторингу”. За відповідне рішення проголосували 330 депутатів з 431 зареєстрованого в залі.

Законопроектом пропонується узгодити між собою норми законодавчих актів, що стосуються факторингу (зокрема, відповідні положення Господарського та Цивільного кодексів України, а також законів “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та “Про банки і банківську діяльність”).

Передбачається також надати можливість займатися факторинговими операціями не лише банкам, але й іншим фінансовим установам.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар