Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон щодо вручення судової повістки.

13

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення зміни до статті 191 Цивільного процесуального кодексу України (щодо вручення судової повістки)”. За відповідне рішення проголосували 289 депутатів з 384 зареєстрованих в залі.   

Законодавчим актом удосконалено цивільне процесуальне законодавство в частині визначення порядку повідомлення учасників процесу про розгляд справи у випадку відкладення розгляду справи або оголошення перерви в її розгляді.

Зокрема, статтю 191 (відкладення розгляду справи або оголошення перерви в її розгляді) Цивільного процесуального кодексу доповнено абзацом такого змісту: “у разі відкладання розгляду справи або оголошення перерви у її розгляді, суд, на прохання особи, яка є учасником цивільного процесу, вручає їй судову повістку безпосередньо в суді”.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии