Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон щодо вручення судової повістки.

0 18

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення зміни до статті 191 Цивільного процесуального кодексу України (щодо вручення судової повістки)”. За відповідне рішення проголосували 289 депутатів з 384 зареєстрованих в залі.   

Законодавчим актом удосконалено цивільне процесуальне законодавство в частині визначення порядку повідомлення учасників процесу про розгляд справи у випадку відкладення розгляду справи або оголошення перерви в її розгляді.

Зокрема, статтю 191 (відкладення розгляду справи або оголошення перерви в її розгляді) Цивільного процесуального кодексу доповнено абзацом такого змісту: “у разі відкладання розгляду справи або оголошення перерви у її розгляді, суд, на прохання особи, яка є учасником цивільного процесу, вручає їй судову повістку безпосередньо в суді”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар