Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон щодо державної підтримки сімей, які усиновили дитину.

0 65

Верховна Рада ухвалила закон №1452 “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки сімей, які усиновили дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування)”. За відповідне рішення проголосували 392 депутати.

Законопроектом, внесеним Президентом Віктором Ющенко, зокрема пропонується запровадити надання одноразової допомоги при усиновленні дитини та щомісячної допомоги на усиновлену дитину до досягнення нею повноліття у розмірі встановленого законом прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Допомога при усиновленні дитини надається у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні першої дитини. Порядок і умови її виплати та підстави для припинення визначаються Кабінетом міністрів України.

Джерело:

РБК – Украина

Залиште коментар