Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про заборону фінустановам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів передбачених кредитним договором.

0 34

Верховна Рада України прийняла закон “Про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо заборони фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів та інших платежів передбачених кредитним договором)”. За відповідне рішення проголосували 370 депутатів з 437 зареєстрованих в залі.

Законом шляхом внесення змін до Цивільного кодексу України та закону “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” пропонується заборонити фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів за кредитним договором.

Також, згідно із законом, “фінансовим установам забороняється вимагати дострокового погашення несплаченої частини боргу за кредитом та розривати в односторонньому порядку укладені кредитні договори, у разі незгоди позичальника з пропозицією фінансової установи збільшити процентну ставку або інший платіж, передбачений кредитним договором або графіком погашення боргу”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар