Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про врегулювання порядку визначення розміру аліментів.

0 17

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо врегулювання порядку визначення розміру аліментів)”. За відповідне рішення проголосували 387 депутатів з 405 зареєстрованих у залі.

Законом визначається спосіб підвищення розміру стягуваних аліментів на дитину, а саме: якщо після внесення змін до законодавства України відносно мінімального розміру аліментів на дитину розмір аліментів, визначений судом у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини, буде менше мінімального розміру аліментів, передбаченого частиною другою статті 182 цього кодексу, одержувач аліментів має право звернутися до суду з позовом про відповідне збільшення розміру аліментів до платника аліментів.

Разом з тим парламентарії відхилили законопроект №2008 “Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей)”. За ухвалення цього законопроекту проголосували 202 депутати при 226 необхідних.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар