Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про врегулювання порядку визначення розміру аліментів.

17

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо врегулювання порядку визначення розміру аліментів)”. За відповідне рішення проголосували 387 депутатів з 405 зареєстрованих у залі.

Законом визначається спосіб підвищення розміру стягуваних аліментів на дитину, а саме: якщо після внесення змін до законодавства України відносно мінімального розміру аліментів на дитину розмір аліментів, визначений судом у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини, буде менше мінімального розміру аліментів, передбаченого частиною другою статті 182 цього кодексу, одержувач аліментів має право звернутися до суду з позовом про відповідне збільшення розміру аліментів до платника аліментів.

Разом з тим парламентарії відхилили законопроект №2008 “Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей)”. За ухвалення цього законопроекту проголосували 202 депутати при 226 необхідних.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии