Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ухвалила закон про врегулювання норм в частині управління ЗСУ.

0 15

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (щодо приведення у відповідність до чинного законодавства)”. За відповідне рішення проголосував 301 депутат з 410 зареєстрованих в залі.

Документ підготовлено з метою усунення суперечностей в законодавчих актах, що виникли після набрання чинності законом “Про внесення змін до деяких законів України з питань оборони”, яким були внесені зміни до законів “Про Збройні сили України”, “Про оборону України” і “Про правовий режим воєнного стану” в частині що стосується структури, управління Збройних сил України, здійснення ними заходів правового режиму воєнного стану та їх участі в заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар